PRZYJĘCIA

CATERING

Tel: 797 735 441 lub 888 539 709

Jeśli szukasz oryginalnego i eleganckiego rozwiązania na przyjęcie weselne lub spotkanie biznesowe, oferujemy nasz wyjątkowy catering sushi. Nasze sushi to połączenie smaku, elegancji i tradycji, które zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. Sushi to również idealne danie, w postaci małych porcji – kawałków, podane w finezyjny sposób.

Nasz catering sushi to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia weselne, gdzie serwujemy gościom sushi na stołach w formie bufetu – u nas również na stole w kształcie łodzi lub jako live cooking na specjalnie przygotowanym sushi barze. Goście to docenią.

Dla spotkań biznesowych oferujemy również opcję cateringu sushi w przerwach kawowych, lunchach czy bankietach firmowych. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach i zaserwować im coś naprawdę wyjątkowego, skontaktuj się z nami i zamów nasz profesjonalny catering sushi. 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Tel: 797 735 441 lub 888 539 709

Zielony Korzeń to idealne miejsce na kameralne przyjęcia okolicznościowe: chrzciny, komunie, urodziny, wigilię firmową, spotkania w gronie przyjaciół. Oferujemy elegancki i przytulny wystrój, najwyższej klasy obsługę oraz wyśmienite jedzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. Na każdą okazję dostosowujemy menu do specjalnych wymagań.

Oferujemy również pomoc w zorganizowaniu dekoracji stołów, świec czy też dodatkowych atrakcji. Do dyspozycji dla dzieci jest zewnętrzny plac zabaw i ogródek. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich Gościach i zorganizować przyjęcie na najwyższym poziomie, skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin w naszej restauracji. 

Close
Close
Call Now Button