Zielony Korzeń Sushi Bar

REKOMENDACJE

Smakowało? Podziel się ze swoimi bliskimi swoimi wrażeniami. Dzięki Waszym opiniom możemy podążać za Waszym smakiem, rozwijać się w naszym wspólnym kierunku. To dzięki Waszym sugestiom jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze wyższą jakość i obsługę.

Dziękujemy za wsparcie w budowaniu naszego konceptu i zapraszamy ponownie.

Gdyby można było dać 6 gwiazdek to bym to zrobiła. Wszystko wyśmienite, od pierożków groza przez rolki, aż po sernik. Sushi na pewno w pierwszej trójce tych, które jadłam. Obsługa przemiła i dyskretna. Polecam z czystym sercem i pełnym żołądkiem.
Kalina Górka
Kalina Górka
2023-01-30
Większa grupa przyjaciół, wszyscy mega zadowoleni…..super smaki,oryginalne produkty, wszystko prawdziwe….bez ściemy…..warto odwiedzić, ceny adekwatne do jakości….polecam gorąco…naprawdę warto *****kategoria…. na pewno wrócimy!!!
Filip Schmidt
Filip Schmidt
2023-01-29
Mega miejsce !..Byliśmy na kolacji z okazji urodzin …każdy miał inną potrawę i wszystko mega dobre, świeże i fantastycznie podane ….Pani Patrycja fantastyczna uśmiechnięta i spełniala prośby które w innych lokalach byłyby nie do wykonania .Wielkie gratulacje !!!.polecamy i wrócimy do Was ?
Gosiak Rogowska
Gosiak Rogowska
2023-01-28
Nie mielismy wysokich oczekiwan a zastalismy mila obsluge i absolutnie wysmienite jedzenie! Dania serwowane na biezaco, wszystko swieze, smaczne a w dodatku ladne dla oka. Wysoka jakosc, uprzejma obsluga, doskonale wina i mila atmosfera. Jedyne, czego mozna sie „czepic” to glosna muzyka nie pasujaca do miejsca, ale nad tym mozna popracowac ? Zyczymy temu miejscu jak najlepiej!!! ❤️ dziekujemy!
Arca Kobanova
Arca Kobanova
2023-01-28
Дуже смачно
Аннушка Шишкина
Аннушка Шишкина
2023-01-25
Naprawdę polecam.
Bernard Kornatowski
Bernard Kornatowski
2023-01-22
The BEST!
max belina brzozowski
max belina brzozowski
2023-01-20

Close
Close
Call Now Button