WARSZTATY

To świetny pomysł na urodziny, spotkania integracyjne, wyjścia szkolne/przedszkolne/biznesowe czy ciekawe spotkania w gronie przyjaciół. 

To czas czas relaksu, poznawania i kosztowania różnorodnych smaków sushi serwowanych na drewnianej łodzi. Spotkania dorosłych łączymy z degustacją win z różnych zakątków świata. Nowa Zelandia, Australia, Japonia nie mogą się doczekać odkrycia.

Nasze warsztaty to opowieść o historii powstania sushi, świat łączenia smaków, japoński savoir-vivre oraz oryginalne japońskie nazewnictwo. Poznajemy różne gatunki ryb, ich walory, pochodzenie. Omawiamy niezbędne składniki jak ryż, warzywa, dodatki. Odpowiadamy na najbardziej wnikliwe pytania.

Następnie uruchamiamy zmysł dotyku. Poznajemy pod palcami kleistość ryżu, delikatność łososia czy łagodność tuńczyka. Przygotowujemy wspólnie nigirii. Tuńczyk, awokado, ogórek i inne pyszności czekają, aby stworzyć Hosomaki, Futomaki czy California Maki. To szczególny czas dla miłośników eksperymentów.

Dekoracja to raj dla oczu i kreatywności. Zdradzamy sekrety łączenia skromnych i luksusowych dodatków. Przygotowane przez najmłodszych dania wystawiamy do konkursu Master Sushi Juniora i bawimy się wspólnie wybierając talerz dnia.

Na koniec serwujemy słodkie, subtelne i tajemnicze Mochi – japoński deser.

Zapraszamy na nasze warsztaty sushi, które są niezapomnianym przeżyciem i pozwolą na rozwinięcie Waszych umiejętności kulinarnych.

Tel: 797 735 441 lub 888 539 709

Close
Close
Call Now Button